Prekių pristatymas

Pristatymo būdai, terminai ir kainos:

  • Lietuvos pašto pirmenybinė, registruota siunta – per 3-5 darbo dienas (2.00€)
  • Kurjerio pristatymas – 1-2 darbo dienos (3.50€)
  • Venipak Pickup taškai – 1-2 darbo dienos (3.50€)
  • Omniva paštomatai – 1-2 darbo dienos (2.50€)
  • Siuntimas į užsienį – 5-15 darbo dienų (5.00€)

1. „Spalvotos kojinės“ įsipareigoja prekes pristatyti Klientui ne vėliau kaip per 7 darbo dienas nuo apmokėjimo už prekes gavimo. Šventiniu laikotarpiu (nuo gruodžio 1 d. iki sausio 1 d.), dėl pailgėjančių Lietuvos pašto siuntų pristatymo laikotarpių, prekės siunčiamos tik kurjeriu ir pristatymo terminas yra 1-3 darbo dienos. Toks terminas netaikomas tais atvejais, kai „Spalvotos kojinės“ sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Klientas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Klientas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų aplinkybių. Tokiu atveju, „Spalvotos kojinės“ įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Klientu ir suderinti prekių pristatymo klausimus.
2. Klientas įsipareigoja, užsakydamas prekes, nurodyti prekių pristatymo vietą bei asmenį, kuris priims prekes.
3. Klientas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Kliento pateiktais duomenimis, Klientas neturi teisės reikšti „Spalvotos kojinės“ pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.
4. Klientas privalo nedelsiant informuoti „Spalvotos kojinės“ elektroniniu paštu jeigu siunta pateikiama pažeistoje, sulamdytoje arba kitu būdu pažeistoje pakuotėje; taip pat tais atvejais, kai siuntoje pateikiamos ne užsakytos prekės arba netinkamas tokių prekių kiekis, nepilnas prekių komplektas, netinkamo dydžio, matmenų prekės.
5. Jeigu Klientas neatsiema prekių laiku ir jos yra grąžinamos “Spalvotos Kojinės”, tuomet Klientas privalo padengti pakartotinio siuntimo išlaidas.